Historie firmy

Leopold Vysibla, muž s francouzskými předky, založil v roce 1906 pohřební ústav Pietas. Tehdy to byl jeden z prvních soukromých pohřebních ústavů v českých zemích. Po jeho smrti se řízení podniku věnovali synové Leopold, Otakar a Jaroslav, a to až do znárodnění v roce 1950.


Návrat k přirozeným hodnotám, mezi které patří také osobní vlastnictví soukromého majetku, umožnil v roce 1991 obnovení rodinné tradice a znovuobnovení firmy. Třebíčská pohřební firma Pietas – Vysibla se po revoluci postupně rozrůstala a nyní poskytuje služby celkem v 6 pobočkách – Třebíč, Žďár nad Sázavou, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Dačice a Telč.

Klademe důraz na neustálé zlepšování kvality našich služeb, a proto byl pro nás rok 2004 významným milníkem. Tehdy naše firma jako první a zatím jediná v kraji Vysočina, získala Znak kvality.

Co dělat, když někdo zemře?

Odchod milovaného člověka může nastat nečekaně, kdykoli a kdekoli – na ulici, doma, v nemocnici apod. Je to velmi těžké období a mnohdy člověk neví, co má dělat. Všech případech platí přesná pravidla, jak postupovat.
Podívejte se jak postupovat

Pohřební služby

Úmrtí blízkého člověka patří mezi nejsmutnější události v lidském životě. Tyto dny naplní nejen hluboký zármutek, ale i nutnost zařídit všechny potřebné náležitosti a smuteční obřad.
Pohřební služby