Kanceláře

Třebíč

Jsme třebíčská rodinná firma s tradicí od roku 1906. Nacházíme se přímo v centru Třebíče vedle budovy hlavní pošty, směrem do Kočičiny.

Dačice

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1906. Kancelář se nachází přímo na hlavním náměstí.

Žďár nad Sázavou

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1906. Pohřební služby ve Žďáře nad Sázavou provozujeme od roku 2014. Najdete nás v areálu nového hřbitova na Zelené hoře.
UPOZORNĚNI:
Vážení smuteční hosté, vzhledem k aktuální situaci, kdy je nutné dodržovat vládní rozhodnutí o počtu shromážděných lidí na hromadných akcí, jsme nuceni Vás upozornit na omezení počtu smutečních hostů na obřadech (100 lidí včetně doprovodného personálu). Mějte tedy prosím na paměti, že smuteční rozloučení budou až do odvolání především pro rodinné příslušníky a nejbližší známé. Všichni zúčastnění by měli použít roušku či šátek.
Děkujme za pochopení.

Telč

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1906. Pohřební služby v Telči provozujeme od roku 2013. Nacházíme se nedaleko centra, vedle vchodu na hřbitov u sv. Anny.

Velká Bíteš

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1906. Pohřební služby ve Velké Bíteši provozujeme od roku 2016. Najdete nás na rohu ulice Peroutkova a Kostelní (pod kostelem).

Náměšť nad Oslavou

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1906. Pohřební služby v Náměšti nad Oslavou provozujeme od roku 2002. Najdete nás nad hlavní silnicí Třebíčská, na ulici Lipová (blízko kavárny Na Pěší zóně).